Cumhuriyet Mahallesi Çevik Sokak Yağmurbey İş Hanı Kat:1 No:104 Melikgazi/KAYSERİ

Misyonumuz

Üstün Müşteri Hizmeti

Şahbaz Tercümanlık, müşteri memnuniyetine çok önem vermektedir. Proje yöneticilerimizle süreç boyunca iletişim kanalları daima açıktır.
Süreç sonunda yapılan işlerin detaylı raporlarını sizlerle paylaşıyoruz; böylece siz de çalıştığımız projelerden haberdar oluyorsunuz. Teslim tarihine saygı işimizin temel taşlarındandır.

Kalite Garantisi

Sağladığımız tercüme ve dil hizmetleri, yüksek bir kaliteye sahiptir. Böyle projeler yürütmemizi sağlayan kalite kontrolünün de dâhil olduğu sektör standart yöntemlerine sıkı sıkıya bağlıyız. Tercümanlarımız ve sözlü çevirmenlerimiz projeniz için gerekli uzmanlık alanlarına göre özel olarak seçilir. Ayrıca, projeler ana dilinde çalışan profesyonel bir editör tarafından da ikinci kez düzeltmeden geçirilir.

Zamanında ve Bütçe Dostu

Eşsiz yönetim yaklaşımımız bir projede sizinle çalışan tercümanın başka bir projede de sizinle çalışmasını sağlar. Projelerde devamlılık sağlayan bu çalışma yöntemi, öğrenme eğrisini büyük ölçüde düşürürken size hem zamandan hem de paradan tasarruf sağlar. Özel bir proje için ekstra kaynağa ihtiyacınız olduğunda da destek sağlıyoruz. Müşteri odaklı veri tabanımızı kullanarak, her projede programımıza ve bütçe yükümlülüğümüze bağlı kalmamamızı sağlamak için her bir projeyi dikkatli bir şekilde takip ediyoruz.

Gizlilik

İster özel sağlık belgeleriniz, kişisel finans verileriniz ister şirketinizin ürünleri, buluşları veya iş planlarına ilişkin bilgiler olsun bütün bilgileriniz gizlilikle tutulur. İzniniz olmadan özel bilgiler asla paylaşılmaz. 

Ara Mesaj At